Altın Manaf’ın Fotoğrafları Milan Image Art Fair’de..

Milano Image Art Fair | Altın Manaf

Altın Manaf’ın fotoğrafları 20 fotoğrafçı ile birlikte 23-26 Mart 2023 tarihleri arasında Milano’da düzenlenen MILAN IMAGE ART FAIR’de sergilendi.

Benim de sınıf arkadaşım olan Altın Manaf platformumuzun da katılımcısı.


Altın Manaf

Milano’da profesyonel fotoğrafçı.

Romanya, Bükreş’te doğdu, ailesi kısa süre sonra Türkiye’ye taşındı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fotoğraf Bölümünden mezun oldu.
İtalyan yaratıcılığından etkilenerek 1993’te Milano’ya yerleşti ve Pesce Giallo, Studio Perazzoli ve Studio Dado gibi önemli fotoğraf stüdyolarıyla ilk işbirliklerine başladı. 1997’den beri, İtalyan tasarımının fotoğrafçılığında uzmanlaşmış ünlü Ballo+Ballo stüdyosuyla sürekli olarak işbirliği yapıyor. Türk tasarım ve iç mekan dergileri için serbest gazeteci, natürmort, iç mekan, mobilya ve röportaj (yaşam tarzı) alanlarında uzmanlaşmıştır.

Associazione Fotografi Professionisti üyesidir.

İlgili Makaleler

Alp Alper | Gökyüzünden Türkiye Air

Platformumuzun da katılımcısı olan, fotoğrafçı ve gezgin Alp Alper’in 7 yıllık çalışması, fotoğraf tutkunları ile buluştu. Türkiye’nin dört bir yanında 7 yıldır fotoğrafladığı görüntüleri bir araya getirdiği fotoğraf albümü “Gökyüzünden Türkiye Air” yayımlandı.

Fotoğrafçı için Lisanslama Yöntemini Anlamak ve Kullanmak

Ismarlama bir iş talebi söz konusu olduğunda, fotoğrafçı müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini değerlendirirken dikkatli olmalı ve tam olarak anladığından emin olmalıdır. Çünkü oluşacak maliyet bu bilgilere bağlıdır. İlk görüşme sırasında veya tahmini teklifi vermeden önce, fotoğrafçılar lisansı adil bir şekilde fiyatlandırabilmek için müşteriye, gerçekte hangi mecraya, ne kadar sürede ve hangi bölgelerde ihtiyaç duyduğunu sorması gerekir