Bize Katıl

Bize Katıl | PFP

Buraya kadar geldiysen fotoğrafçı olduğunu veya sektöre servis verdiğini varsayabiliriz..

Bu platform, fotoğraf sektöründe bulunan tüm paydaşların, öncelikle birbirleriyle iletişim kurabilmeleri, bilgi alış verişi yapabilmeleri, gerektiğinde yardımlaşma ve mesleki dayanışma içinde olmalarını sağlama umuduyla kuruldu.

Bu yüzden mesleki dayanışma, platformun temel ilkesidir. 

Bizler, fotoğraf profesyonelini, yaşamını ve geçimini fotoğraf aracılığıyla kazanan birey olarak tanımlıyoruz. Bu platformlarda bulunmayı, takip etmeyi ve hatta katkıda bulunmayı herkesin kendi tercihine bırakıyoruz.

Sokakta yürümek, ayrıştırıcı olmak, havanda su dövmek ve bugüne kadar olduğu gibi hiç bir şey yapmamak hep önümüzde duran bir seçenek. Bizler gibi sorumluluk alıp, bütün topluluk için bir şeyler yapmaya çalışmak ve burada bulunup katkı verenlerle birlikte bütünleştirici olmak ve motivasyon kazanabilmek ise diğer seçenek.

Ancak bizimle olursan hep birlikte daha güçlü oluruz..


Sende bizim gibi düşünüyorsan aramıza katılmak için buraya tıklayıp  formu doldurabilirsin.. 

Bilgilerin doğrulandıktan sonra, sana bir e-posta göndereceğiz. 

İlgili Makaleler

Platform Nedir?

Platform, yaratıcı sektörler içinde çalışan, profesyonel, yardımcı ve sanat fotoğrafçıları ile fotoğraf ve video endüstrisinde varolan bireylerden oluşan gönüllülük esasına göre işleyen bir üst kimlikti

Fotoğrafçı için Lisanslama Yöntemini Anlamak ve Kullanmak

Ismarlama bir iş talebi söz konusu olduğunda, fotoğrafçı müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini değerlendirirken dikkatli olmalı ve tam olarak anladığından emin olmalıdır. Çünkü oluşacak maliyet bu bilgilere bağlıdır. İlk görüşme sırasında veya tahmini teklifi vermeden önce, fotoğrafçılar lisansı adil bir şekilde fiyatlandırabilmek için müşteriye, gerçekte hangi mecraya, ne kadar sürede ve hangi bölgelerde ihtiyaç duyduğunu sorması gerekir